Stojí za to

Vďaka nášmu magnetickému reflexnému trojuholníku budete pripravení na rizikové situácie, ktoré na vás číhajú na cestách. Počas krízových situácií, v ktorých sa môžete ocitnúť, je veľmi dôležité byť čo najrýchlejšie a najlepšie videný pre ostatných účastníkov premávky. 

Vďaka 3LUX reflexnému trojuholníku budete videní už do niekoľkých sekúnd, a to aj v prípade že ostatné bezpečnostné značenia a signalizačné svetlá zostanú nefunkčné!

TrojuholnikCreated with Sketch.

Prečo používať náš reflexný magnetický trojuholník?

Pozrite si ako náš trojuholník funguje a prečo by sa mal stať súčasťou výbavy Vášho auta

Je skladný a vždy po ruke

Reflexný trojuholník odporúčame vďaka jeho kompaktným rozmerom umiestniť do bočnej priehradky šoférových dverí. Vďaka tomu ho budete mať v prípade potreby ihneď k dispozícii!

Pomáha rýchlo a jednoducho

V prípade nehody či poruchy na Vašom vozidle ste vďaka reflexnému trojuholníku v bezpečí už behom niekoľkých sekúnd! Jednoducho ho priložte na kovovú časť karosérie a zvýšte tak svoju bezpečnosť.

Je spoľahlivý a funguje v každej situácii

Náš reflexný trojuholník funguje na jednoduchom princípe reflexného materiálu a vysokokvalitnej magnetickej fólie. Na rozdiel od iných elektronických riešení je náš reflexný trojuholník prakticky bezúdržbový.

Veria mu aj odborníci na dopravu

Pri vývoji nášho reflexného trojuholníka sme úzko spolupracovali s odborníkmi na dopravu zo Slovenska a Českej republiky. Ich odborný názor o našom produkte nájdete nižšie na našej stránke.

reflexný trojuholník

3LUX magnetický reflexný trojuholník je patentovaná svetová novinka, ktorá vo svete nemá konkurenciu. V súčasnosti neexistuje žiaden podobný bezpečnostný nástroj, ktorý by ponúkal možnosť inštalácie do niekoľkých sekúnd, ľahko sa umiestnil na ktorúkoľvek kovovú časť automobilu v ktoromkoľvek smere a bol charakteristický vysoko reflexnými vlastnosťami.

Reflexnosť je dosiahnutá reflexnou fóliou od spoločnosti 3M, svetového lídra v technológiách odrazu svetla. 3M fólia je záruka dokonalej kvality. Magnetické riešenie ponúka stovky možností okamžitej inštalácie na ktorúkoľvek kovovú časť automobilu. Rozmer – 18,5 x 18,5 cm, pri hrúbke 1,6 mm je ideálnym pomerom medzi maximálnou účinnosťou a skladnosťou. Ľahko ho uložíte do hociktorého odkladacieho priestoru v aute a máte ho stále po ruke.

Previous
Next

3LUX Magnetický reflexný trojuholník je perfektný pomocník,

ale neslúži ako náhrada funkčných výstražných svetiel a výstražného trojuholníka, ktorý je súčasťou povinnej výbavy vozidla. Reflexný trojuholník nesmie byť použitý počas jazdy!

Čo o nás hovoria odborníci?

Pri vývoji nášho trojuholníka sme kládli veľký dôraz na jeho celkovú použiteľnosť, výdrž a celkový dobrý pocit pri jeho používaní. O to viac nás tešia pozitívne reakcie profesionálov na cestnú dopravu.

Máte otázky? Sme tu pre Vás!

V prípade akýchkoľvek otázok či problémov nás neváhajte kontaktovať formou e-mailu či telefonicky. Radi Vám s čímkoľvek pomôžeme.

info@3lux.sk

E-Mail

Empresa express s.r.o.

Chemická 1029/1, 831 04 Bratislava IČO 50486446 IČ DPH SK2120348131

+421 948 599 589

Telefón

Vyrobené v EU. Výrobca Empresa express s.r.o.​, patentovaný výrobok.

Všetky práva sú vyhradené. Technický partner 3M. 

sk_SKSlovenčina