3LUX ako

3LUX ako

reklamný predmet

Ideálny reklamný predmet na propagáciu značky alebo produktu, ktorým môžete zachrániť život obdarovaného. Nedávajte iba reklamný predmet, obdarujte pocitom bezpečia.  Magnetický trojuholník si môžete potlačiť vlastným logom. V základnej verzii ponúkame žltý, doplnkovo biely a v prípade záujmu ďalšie farby na požiadanie.

ak máte záujem o získanie viac informácií ohľadne cenovej ponuky kontaktujte nás na info@3lux.sk.

Je skladný a vždy poruke

Reflexný trojuholník odporúčame vďaka jeho kompaktným rozmerom umiestniť do bočnej priehradky šoférových dverí. Vďaka tomu ho budete mať v prípade potreby ihneď k dispozícii!

Pomáha rýchlo a jednoducho

V prípade nehody či poruchy na Vašom vozidle ste vďaka reflexnému trojuholníku v bezpečí už behom niekoľkých sekúnd! Jednoducho ho priložte na kovovú časť karosérie a zvýšte tak svoju bezpečnosť.

Je spoľahlivý a funguje v každej situácii

Náš reflexný trojuholník funguje na jednoduchom princípe reflexného materiálu a vysokokvalitnej magnetickej fólie. Na rozdiel od iných elektronických riešení je náš reflexný trojuholník prakticky bezúdržbový.

Veria mu aj odborníci na dopravu

Pri vývoji nášho reflexného trojuholníka sme úzko spolupracovali s odborníkmi na dopravu zo Slovenska a Českej republiky. Ich odborný názor o našom produkte nájdete nižšie na našej stránke.

reflexný trojuholník

3LUX je auto-doplnok so špecifickými certifikovanými vlastnosťami a je určený k označeniu havarovaných, nepojazdných alebo v neosvetlených zónach odstavených motorových vozidiel, obzvlášť za zníženej viditeľnosti.

Špecifikácie 

3LUX je auto-doplnok so špecifickými certifikovanými vlastnosťami a je určený k označeniu havarovaných, nepojazdných alebo v neosvetlených zónach odstavených motorových vozidiel, obzvlášť za zníženej viditeľnosti.

Rozmer (18,5 x 18,5 cm) a hrúbka (1,6 mm) a váhe 65g je ideálny pre uloženie do priehradky vo dverách, alebo na iné vhodné miesto v dosahu.Pozorovací uhol je 60° a certifikovaná účinnosť niekoľko metrov.

3LUX sa skladá z dvoch vrstiev: Prvá (spodná) vrstva je magnetická fólia o hrúbke 1mm. Druhú (hornú) vrstvu tvorí šesťvrstvová, mikroprizmatická reflexná pružná vrstva s fluorescenčnými vlastnosťami. Technologický proces zhotovenia produktu je chránený medzinárodným patentovým právom. 

Technickým garantom “reflexnosti” je spoločnosť 3M – dodávateľ fólií pre dopravné značenia. Funkčným garantom “magnet mechaniky” je spoločnosť MAGlabel. 

Použitie

V prípade nehody ho vodič vhodne umiestni na ktorúkoľvek kovovú časť vozidla. Jeho inštalácia je veľmi jednoduchá a vykrýva dobu medzi inštaláciou povinného rozkladajúceho trojuholníka.  

3LUX je okamžite funkčný. Reflexná fólia sa nijako nedobíja. Funguje na báze osvetľovania reflexnej plochy iným zdrojom svetla.

 

Previous
Next

3LUX Magnetický reflexný trojuholník je perfektný pomocník,

ale neslúži ako náhrada funkčných výstražných svetiel a výstražného trojuholníka, ktorý je súčasťou povinnej výbavy vozidla. Reflexný trojuholník nesmie byť použitý počas jazdy!

Čo o nás hovoria odborníci?

Pri vývoji nášho trojuholníka sme kládli veľký dôraz na jeho celkovú použiteľnosť, výdrž a celkový dobrý pocit pri jeho používaní. O to viac nás tešia pozitívne reakcie profesionálov na cestnú dopravu.

Máte nejaké otázky? Sme tu pre Vás!

V prípade akýchkoľvek otázok či problémov nás neváhajte kontaktovať formou e-mailu či telefonicky. Radi Vám s čímkoľvek pomôžeme.

info@3lux.sk

E-Mail

Empresa express s.r.o.

Chemická 1029/1, 831 04 Bratislava IČO 50486446 IČ DPH SK2120348131

+421 948 599 589

Telefón

Bankové spojenie: SK31 1100 0000 0029 4203 3032 Tatra banka, a. s.

SWIFT kód: TATRSKBX

sk_SKSlovenčina